Dragon Bridge - solidne doradztwo i pośrednictwo finansowe

Jesteśmy zespołem dla którego praca to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim pasja. Nasi
Partnerzy posiadają bogate doświadczenie zdobyte w międzynarodowych instytucjach finansowych,
a także w trakcie pobytu oraz pracy w Chinach, Wietnamie RPA, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Le Minh Ngoc (Maja)

Założyciel i Partner Zarządzający

9 lat doświadczenia w międzynarodowych instytucjach finansowych w bankowości korporacyjnej (m.in. ING i HSBC),  wiele zrealizowanych transakcji z obszaru finansowania, handlu i inwestycji. Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego, Studiów Podyplomowych SGH oraz W.P. Carey School of Business (Arizona, Stany Zjednoczone)

Biuro: Warszawa, Polska

Vu Hoang Dai

Dyrektor Regionalny (Wietnam)

20 lat doświadczenia zawodowego. Pracował jako ekspert handlowy w Biurze Radcy Handlowego przy Ambasadzie polskiej w Wietnamie. Wprowadzał wietnamskie firmy na rynek Polski i polskie firmy na rynek Wietnamu.

Biuro: Hanoi, Wietnam

Raymond Mulefu

Dyrektor ds. Operacyjnych – Region SADC (Wspólnota Rozwoju Afryki Południowej)

Ponad 10 lat doświadczenia na rynkach SADC zarówno jako przedsiębiorca jak i pracownik międzynarodowych korporacji. Pracował w Zambia Electricity Supply Corporation i Apollo Scientific S.A.. Raymond swoje doświadczenie zdobywał organizując transakcje dla wszystkich 15 członków zrzeszonych we Wspólnocie Rozwoju Afryki Południowej. Obecnie pracuje i mieszka w RPA – największym centrum ekonomicznym SADC i Afryki jako całości. Posiada wykształcenie ekonomiczne oraz inżynieryjne co w połączeniu z doświadczeniem w handlu międzynarodowym w obszarze surowców i dóbr konsumencko-przemysłowych stanowi kluczową kompetencję na tym stanowisku.

Biuro: Johannesburg, RPA

Hu Siyuan

Project manager (Chiny)

4 lata doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności w trakcie studiów podyplomowych. Jest innowacyjnym, zmotywowanym i bardzo cennym elementem zespołu Dragon Bridge. Posiada doświadczenie w branży bankowej. Jako przedsiębiorca zajmował się między innymi handlem zieloną herbarą i innymi cennymi towarami między Europą, a Chinami.

Biuro: Beijing, Chiny